top of page

Kirikuteave

Pühapäevakool

Tere tulemast pühapäevakooli!

Laulud, palve, piiblilood, käsitöö lastele vanuses 3-10 aastat

Eesti, inglise ja vene keeles

Loodame sind näha!

Sheri Moses ja Ingunn Turner

Pühapäevakooli õpetajad

IMG_8998.jpg
IMG_6099.jpg

Piiblitunnid

Oled sa kunagi tahtnud teada, mis on tõde?

Selles maailmas on väga palju erinevaid arvamusi ja ideid selle kohta mis tõde on, nii võib olla väga raske tõeni jõuda. Piibel on tõde ja mida Jumal on oma sõnas öelnud, on seisnud kindlalt läbi aegade ja on tõestatud olema üks tõe allikas mida me kõik võime uurida. Elujõe koguduses igatseme me teada saada, mis on tõde ja meie arust on parim viis seda teha uurides Jumala Sõna. Kui sul on küsimusi Piibli kohta või tahad arutleda asjade üle mida oled õppinud ja liikuda edasi Jumala ja Tema sõna tundmises, siis Piiblitund ongi see koht sulle.

 

Meil on mitu gruppi alustanud, ja me otsime alati võimalusi et alustada uute gruppidega piiblitunde. Kontakteeru meiega ja me leiame kellegi kes aitab sul kasvada ja saada lähedasemaks Jumalaga, kas siis individuaalselt või mõne juba toimiva Piiblitunni grupiga- inimestega kes janunevad rohkema järele nagu sina!

Palveteenistus

On su elus olnud kunagi mingi vajadus?

Oled sa kunagi vajanud tervenimist endale või kellegile oma perest?

On sul midagi Jumalalt praegu vaja?

 

PALVE muudab asju. Jumal vastab kui me palvetame usus!

Elujõe koguduses oleme me näinud suuri imesid juhtumas. Me oleme näinud, kuidas Jumal vastab, kui meil on mingi vajadus enda elus või kellegi teise jaoks. Kui me palume Tema plaaniga kooskõlas, siis Ta vastab.

 

Kuhu Jumal meid tahab juhtida? Et seda teada saada ning Jumala häält paremini kuulda, on meil vaja palves aega veeta, selleks me kohtume iga nädal palveteenistuseks. Palve on osa meie igapäeva elust, mis annab meile jõudu, et vastu pidada.

Piibel ütleb: „Õige inimese mõjuvõimas eestpalve saadab palju korda.” (Jaakobuse 5:16)

bottom of page